BMW X1
sDrive20i Aut. | Xenon | Panodak | Navi | Leder | AGR | Clima | Trekhaak | 07-2012 149.773 KM
Direct kopen, basisprijs: € 10.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.950,-
LEASEPRIJS: € 180,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | sDrive20i Aut. | Xenon | Panodak | Navi | Leder | AGR | Clima | Trekhaak | 07-2012 149.773 KM |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 3 juli 2012 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 149.773 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 58-XNX-1 |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.485 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.060 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dakrailing
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Xenon verlichting
- Afdekhoes
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Aluminium delen exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dakrails
- Dakrails
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Side-skirts
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Voorspoiler
- Voorspoiler
- xenon koplampen
- xenon koplampen
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Radiovoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun achter
- Boordcomputer
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lederen versnellingspook
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Design Cool Elegance
- Draadloze telefoonlader
- Luxury-Line
- M Sportpakket
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- X Line
- X Line Plus
- airco automatisch
- airco automatisch
- Bluetooth
- Bluetooth
- stuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel